Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. M. Curie- Skłodowskiej

NAZWA ZAJĘĆ OZNACZENIE GRUP / POZIOM ZAAWANSOWANIA PROWADZĄCY DZIEŃ TYG. GODZ. MIEJSCE UWAGI
ZAJĘCIA SPORTOWE
OGÓLNOROZWOJOWE

GR. 1 Artur Hucał poniedziałek 13:45-14:30 sala gimnastyczna strój i obuwie sportowe
GR. 2 Artur Hucał poniedziałek 14:35-15:20 sala gimnastyczna strój i obuwie sportowe
GR. 3 Zbigniew Dziubek środa 14:35 – 15:20 sala gimnastyczna strój i obuwie sportowe
ZAJĘCIA SPORTOWE ZDROWY KRĘGOSŁUP I ELEMENTY SAMOOBRONY

GR.1 Zbigniew Dziubek wtorek 15:15-16:00 sala gimnastyczna strój i obuwie sportowe
GR. 2 Zbigniew Dziubek wtorek 16:05 – 16:50 sala gimnastyczna strój i obuwie sportowe
ZAJĘCIA PLASTYCZNE GR. 1 Katarzyna Podlecka środa 15:30-17:00 sala 207 nauczyciel poda listę potrzebnych materiałów na
pierwszych zajęciach

Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi

NAZWA ZAJĘĆ OZNACZENIE GRUP / POZIOM ZAAWANSOWANIA PROWADZĄCY DZIEŃ TYG. GODZ. MIEJSCE UWAGI
TENIS STOŁOWY
POCZĄTKUJĄCA Leszek Olejnik wtorek 15:00-16:30 sala gimnastyczna strój sportowy, obuwie zmienne
ZAAWANSOWANA Leszek Olejnik środa 17:30-19:00 sala gimnastyczna strój sportowy, obuwie zmienne
ZAJĘCIA
TANECZNE


POCZĄTKUJĄCA Jolanta Orzechowska wtorek 16:00-17:00 sala audio wygodny strój, obuwie zmienne
ZAAWANSOWANA Jolanta Orzechowska wtorek 17:00-18:00 sala audio wygodny strój, obuwie zmienne
TAI-CHI ZAAWANSOWANA Wanda Mróz środa 16:00-17:30 mała sala gimnastyczna strój sportowy, obuwie zmienne
POCZĄTKUJACA Wanda Mróz czwartek 16:00-17:30 mała sala gimnastyczna strój sportowy, obuwie zmienne
ZAJĘCIA REKREACYJNO – SPORTOWE

OGÓLNA Marta Kociołek poniedziałek 15:30-17:00 sala gimnastyczna strój sportowy, obuwie zmienne
OGÓLNA Marta Kociołek poniedziałek 17:00-18:30 sala gimnastyczna strój sportowy, obuwie zmienne
ZUMBA OGÓLNA Sylwia Szumilas czwartek 16:00-16:45 sala audio wygodny strój (może być sportowy), obuwie zmienne

Szkoła Podstawowa Nr 5

NAZWA ZAJĘĆ OZNACZENIE GRUP / POZIOM ZAAWANSOWANIA PROWADZĄCY DZIEŃ TYG. GODZ. MIEJSCE UWAGI
ZAJĘCIA INFORMATYCZNE GR. 1 Robert Kowalczuk środa 15:00-15:45 sala 110 Omówienie wymagań na pierwszych zajęciach
JĘZYK HISZPAŃSKI

GR. 1 Barbara Zając poniedziałek 11:30 – 12:15 sala 110 strój i obuwie sportowe
ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE GR. 1  Diana Lenartowska wtorek 14:00 – 14:45 sala 1 omówienie na pierwszych  zajęciach
GIMNASTYKA UMYSŁU GR. 1  Lidia Kołodziej wtorek 13:30 – 14:15  sala 106 omówienie na pierwszych  zajęciach
GIMNASTYKA UMYSŁU GR. 2 Lidia Kołodziej wtorek 14:15 – 15:00 sala 106 omówienie na pierwszych zajęciach

Szkoła Podstawowa Nr 7

NAZWA ZAJĘĆ OZNACZENIE GRUP / POZIOM ZAAWANSOWANIA PROWADZĄCY DZIEŃ TYG. GODZ. MIEJSCE UWAGI
ZDROWY KRĘGOSŁUP GR. 1 Katarzyna Królewicz poniedziałek 13:40-14:25 duża sala gimnastyczna podczas zajęć obowiązuje obuwie sportowe
GR. 2 Katarzyna Królewicz wtorek 12:20-13:05 mała sala gimnastyczna podczas zajęć obowiązuje obuwie sportowe
PILATES GR. 1 Katarzyna Królewicz wtorek 13:05-13:50 mała sala gimnastyczna podczas zajęć obowiązuje obuwie sportowe
GR. 2 Katarzyna Królewicz wtorek 13:50-14:35 mała sala gimnastyczna podczas zajęć obowiązuje obuwie sportowe

NORDIC WALKING
GR. 1 Mariola Kopystiańska poniedziałek 09:30-11:00 zbiórka w Parku Leśnym przy kawiarni sprzęt do nordic walking we własnym zakresie
GR. 2 Izabella Kałużny-Khoubbazi wtorek 09:45-11:15 zbiórka w Parku Leśnym przy kawiarni sprzęt do nordic walking we własnym zakresie
SZACHY GR. 1 Andrzej Taler piątek 17:00-19:15 018 Omówienie wymagań na pierwszych zajęciach

JĘZYK ANGIELSKI

 

 

 POCZĄTKUJĄCY Andrzej Taler poniedziałek 09:40-10:25 014 materiały dydaktyczne (podręczniki, ćwiczenia) we własnym zakresie

 

POCZĄTKUJĄCY

 

Andrzej Taler wtorek 09:40-10:25 014 materiały dydaktyczne (podręczniki, ćwiczenia) we własnym zakresie
 ZAAWANSOWANI Andrzej Taler poniedziałek 08:50-09:35 014 materiały dydaktyczne (podręczniki, ćwiczenia) we własnym zakresie
ZAAWANSOWANI Andrzej Taler wtorek 08:50-09:35 014 materiały dydaktyczne (podręczniki, ćwiczenia) we własnym zakresie
TANIEC TOWARZYSKI LATINO
(solo i w parach)
GR. 1 Weronika Mierzwa wtorek 18:00-19:30 mała sala gimnastyczna podczas zajęć obowiązuje obuwie sportowe
GR. 2 Weronika Mierzwa czwartek 18:00-19:30 mała sala gimnastyczna podczas zajęć obowiązuje obuwie sportowe

Szkoła Podstawowa Nr 8 w Lubinie

NAZWA ZAJĘĆ OZNACZENIE GRUP / POZIOM ZAAWANSOWANIA PROWADZĄCY DZIEŃ TYG. GODZ. MIEJSCE UWAGI
ZAJĘCIA KOMPUTEROWE
GR. 1 Mariusz Fecko wtorek 15:20-16:05 sala 211 omówienie wymagań
z prowadzącymi na pierwszych zajęciach
GR. 2 Mariusz Fecko wtorek 14:40 – 15:15 sala 211
 ZDROWY KREGOSŁUP

GR. 1 Karolina Łapot czwartek 14:30-15:25 sala 012 strój i obuwie sportowe
GR. 2  Karolina Łapot piątek 12:30-13:15 sala 012 strój i obuwie sportowe

Szkoła Podstawowa Nr 12

NAZWA ZAJĘĆ OZNACZENIE GRUP / POZIOM ZAAWANSOWANIA PROWADZĄCY DZIEŃ TYG. GODZ. MIEJSCE UWAGI
ZAJĘCIA TANECZNE
GR. POCZĄTKUJĄCA Jolanta Orzechowska poniedziałek 16:00-17:00 mała sala Wygodny strój, obuwie zmienne
GR. POCZĄTKUJĄCA Jolanta Orzechowska poniedziałek 17:00-18:00 mała sala Wygodny strój, obuwie zmienne
GR. ZAAWANSOWANA Jolanta Orzechowska środa 16:00-17:00 mała sala Wygodny strój, obuwie zmienne
PARY Jolanta Orzechowska środa 17:00-18:00 mała sala Wygodny strój, obuwie zmienne
JĘZYK WŁOSKI

GR. POCZĄTKUJĄCA Ida Zagórska środa 16:00-16:45 217 długopis, zeszyt
GR. ŚREDNIOZAAWANSOWANA Ida Zagórska środa 17:00-17:45 217 długopis, zeszyt
GRUPA ZAAWANSOWANA Ida Zagórska środa 18:00-18:45 217 długopis, zeszyt
ZAJĘCIA Z ARTETERAPII, MALARSTWO, MOZAIKA ARYSTYCZNA
MALARSTWO Joanna Kołowska poniedziałek 16:00 – 20:30 111 Odzież ochronna
MALARSTWO Joanna Kołowska wtorek 16:00 – 20:30 111 Odzież ochronna
MOZAIKA Joanna Kołowska czwartek 16:00 – 20:30 111 Odzież ochronna
ARTETERAPIA Joanna Kołowska piątek 16:00 -20:30 111 Odzież ochronna

GIMNASTYKA OGÓLNA
GR. I Barbara Kaźmierczak wtorek 16:00-16:45 mała sala Wygodny strój, obuwie zmienne
GR. II Barbara Kaźmierczak wtorek 16:45-17:30 mała sala Wygodny strój, obuwie zmienne
GR. III Barbara Kaźmierczak środa 16:00-16:45 mała sala Wygodny strój, obuwie zmienne
GR. IV Barbara Kaźmierczak środa 16:45-17:30 mała sala Wygodny strój, obuwie zmienne
GR. V Barbara Kaźmierczak czwartek 16:00-16:45 mała sala Wygodny strój, obuwie zmienne
GR. VI Barbara Kaźmierczak czwartek 16:50-17:35 mała sala Wygodny strój, obuwie zmienne
NORDIC WALKING
CAŁA GRUPA Marcin Dudziak czwartek 14:30-16:00 plener Wygodny strój, kije
NOWE TECHNOLOGIE DLA SENIORÓW – DRUK 3D GR. I Anna Kubacka                                                 wtorek, godz. 17:00 – 18:00

Szkoła Podstawowa Nr 14

NAZWA ZAJĘĆ OZNACZENIE GRUP / POZIOM ZAAWANSOWANIA PROWADZĄCY DZIEŃ TYG. GODZ. MIEJSCE UWAGI
ZAJĘCIA KOMPUTEROWE
GR. POCZĄTKUJĄCA  Marzena Petryk poniedziałek 15:45-16:30 sala 124 omówienie na pierwszych zajęciach
TENIS STOŁOWY GR. 1 Jerzy Tadla poniedziałek 16:00-17:30 hol strój i obuwie sportowe
GR. 2 Jerzy Tadla czwartek 16:00-17:30 hol strój i obuwie sportowe
ZDROWY KRĘGOSŁUP

GR. 1 Agnieszka Grolewska piątek 14:10-14:55

sala na

ul. Konopnickiej 5

własna mata lub karimata, strój sportowy
GR. 2 Agnieszka Grolewska piątek 15:00-15:45

sala na

ul. Konopnickiej 5

własna mata lub karimata, strój sportowy
JĘZYK HISZPAŃSKI

GRUPA POCZĄTKUJĄCA  Dorota Ferlewicz-Woźniak czwartek 16:00-17:00  sala 7 omówienie na pierwszych zajęciach
GRUPA ZAAWANSOWANA Dorota Ferlewicz-Woźniak czwartek 17:05-18:05 sala 7 omówienie na pierwszych zajęciach
SZLAKIEM (NIE)WIADOMYM
– TRENING UMYSŁU
GR. 1 Lidia Kołodziej środa 14:45-16:15 sala 7 omówienie na pierwszych zajęciach
GR. 2 Lidia Kołodziej środa 16:20-17:50 sala 7 omówienie na pierwszych zajęciach

ZAJĘCIA

TANIECZNE 

GR. 1 TANIEC TOWARZYSKI Weronika Mierzwa poniedziałek 16:45-18:15 mała sala (wejście zewnętrzne) strój i obuwie sportowe
GR.2 LATINO SOLO Weronika Mierzwa środa 17:00 – 17:45 mała sala (wejście zewnętrzne) strój i obuwie sportowe

Centrum Kultury “MUZA”

NAZWA ZAJĘĆ OZNACZENIE GRUP / POZIOM ZAAWANSOWANIA PROWADZĄCY DZIEŃ TYG. GODZ. MIEJSCE UWAGI
TAI-CHI GRUPA ZAAWANSOWANA Lucyna Stępień poniedziałek 9:00-10:30 119 wygodny strój i obuwie
GRUPA POCZĄTKUJĄCA Lucyna Stępień poniedziałek 10:30-12:00 119

GRUPA

ZAAWANSOWANA

Lucyna Stępień środa 9:00-10:30 119
GRUPA POCZĄTKUJĄCA Lucyna Stępień środa 10:30-12:00 119
BELLY DANCE GRUPA DLA KAŻDEGO Agnieszka Wójcik – Margiewicz piątek 14:00-14:45 119 wygodny strój
i obuwie
LADIES STAYLING
Bachata, Kizomba
GRUPA DLA KAŻDEGO Agnieszka Wójcik – Margiewicz czwartek 14:00-15:00 119
ZUMBA GOLD

GR.DLA KAŻDEGO Agnieszka Wójcik – Margiewicz poniedziałek 14:00-14:45 119
GR. 2 DLA KAŻDEGO Agnieszka Wójcik – Margiewicz środa 12:15-13:00 119
ZAJĘCIA BALET
& PILATES

GR. DLA KAŻDEGO Agnieszka Wójcik – Margiewicz środa 13:00-13:45 119
GR. DLA KAŻDEGO Agnieszka Wójcik – Margiewicz czwartek 14:45-15:00 119
FLAMENCO GRUPA DLA KAŻDEGO Agnieszka Wójcik – Margiewicz poniedziałek 14:45-15:30 119
TRENIONGI PAMIĘCI DLA SENIORA GRUPA DLA KAŻDEGO Urszula Franelak środa 14:00 – 14:45 213 omówienie na pierwszych zajęciach

KRĘGIELNIA i BILARD

KRĘGIELNIA: środa, czwartek (13:00 – 14:00)

BILARD: środa, czwartek (13:00 – 14:00)


BASEN

BASEN CENTRUM 7

RODZAJ ZAJĘĆ DZIEŃ GODZINA UWAGI
BASEN + SAUNA poniedziałek 13:00-13:45  
BASEN + SAUNA środa 12:45-13:30  
BASEN + SAUNA piątek 15:20-16:05  
BASEN + SAUNA niedziela 10:00-10:45  
GIMNASTYKA W WODZIE poniedziałek 15:20-16:05 PROWADZĄCY: Elżbieta Knull
GIMNASTYKA W WODZIE środa 13:30-14:15

 

PROWADZĄCY: Katarzyna Królewicz

 

GIMNASTYKA W WODZIE środa 14:15-15:00
GIMNASTYKA W WODZIE środa 15:00-15:45
GIMNASTYKA W WODZIE czwartek 11:00-11:45
GIMNASTYKA W WODZIE piątek 11:45-12:30
GIMNASTYKA W WODZIE piątek 12:30-13:15

BASEN USTRONIE

RODZAJ ZAJĘĆ DZIEŃ GODZINA UWAGI
BASEN + SAUNA czwartek 14:15-15:00  
BASEN + SAUNA piątek 14:15-15:00  
BASEN + SAUNA sobota 9:00-9:45  
BASEN + SAUNA sobota 10:00-10:45  
BASEN + SAUNA niedziela 10:00-10:45  

*Plany zajęć, ze względu na organizację pracy szkół, mogą ulegać zmianie.

PLAN ZAJĘĆ DO POBRANIA W WERSJI pdf.: PLAN ZAJĘĆ 2023-2024