Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. M. Curie- Skłodowskiej
HARMONOGRAM ZAJĘĆ UNIWERSYTETU SENIORALNEGO
OBOWIĄZUJĄCEGO OD 01.10.22 r. – I semestr

NAZWA ZAJĘĆ OZNACZENIE GRUP / POZIOM ZAAWANSOWANIA PROWADZĄCY DZIEŃ TYG. GODZ. MIEJSCE UWAGI
ZAJĘCIA SPORTOWE
OGÓLNOROZWOJOWE
GR. 1 Ewa Barańska środa 14:35-15:20 sala gimnastyczna strój i obuwie sportowe
GR. 2 Ewa Barańska środa 15:25-16:10 sala gimnastyczna strój i obuwie sportowe
GR. 3 Ewa Barańska czwartek 14:35-15:20 sala gimnastyczna strój i obuwie sportowe
ZAJĘCIA SPORTOWE ZDROWY KRĘGOSŁUP I ELEMENTY SAMOOBRONY

GR.1 Zbigniew Dziubek poniedziałek 15:15-16:00 sala gimnastyczna strój i obuwie sportowe
GR. 2 Zbigniew Dziubek czwartek 14:40 – 15:25 sala gimnastyczna strój i obuwie sportowe
ZAJĘCIA PLASTYCZNE GR. 1 Katarzyna Podlecka wtorek 15:30-17:00 207 nauczyciel poda listę potrzebnych materiałów na
pierwszych zajęciach

Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
HARMONOGRAM ZAJĘĆ UNIWERSYTETU SENIORALNEGO
OBOWIĄZUJĄCEGO OD 01.10.22 r. – I semestr

NAZWA ZAJĘĆ OZNACZENIE GRUP / POZIOM ZAAWANSOWANIA PROWADZĄCY DZIEŃ TYG. GODZ. MIEJSCE UWAGI
TENIS STOŁOWY
POCZĄTKUJĄCA Leszek Olejnik wtorek 15:00-16:30 sala gimnastyczna strój sportowy, obuwie zmienne
ZAAWANSOWANA Leszek Olejnik środa 17:30-19:00 sala gimnastyczna strój sportowy, obuwie zmienne
ZAJĘCIA
TANECZNE
POCZĄTKUJĄCA Jolanta Orzechowska wtorek 16:15-17:15 sala audio wygodny strój, obuwie zmienne
ZAAWANSOWANA Jolanta Orzechowska wtorek 17:15-18:15 sala audio wygodny strój, obuwie zmienne
TAI-CHI POCZĄTKUJĄCA Wanda Mróz czwartek 16:00-17:30 mała sala gimnastyczna strój sportowy, obuwie zmienne
ZAAWANSOWANA Wanda Mróz środa 16:00-17:30 mała sala gimnastyczna strój sportowy, obuwie zmienne
ZDROWY
KRĘGOSŁUP
POCZĄTKUJĄCA Karolina Łapot czwartek 15:00-15:45 sala gimnastyczna strój sportowy, obuwie zmienne
ZUMBA OGÓLNA Sylwia Szumiła czwartek 16:00-16:45 sala audio wygodny strój (może być sportowy), obuwie zmienne

Szkoła Podstawowa Nr 5
HARMONOGRAM ZAJĘĆ UNIWERSYTETU SENIORALNEGO
OBOWIĄZUJĄCEGO OD 01.10.22 r. – I semestr

NAZWA ZAJĘĆ OZNACZENIE GRUP / POZIOM ZAAWANSOWANIA PROWADZĄCY DZIEŃ TYG. GODZ. MIEJSCE UWAGI
ZAJĘCIA INFORMATYCZNE GR. 1 Robert Kowalczuk środa 15:05-15:50 s110 Omówienie wymagań na pierwszych zajęciach
ZAJĘCIA TANECZNE

GR. 1 Kamil Bochenek poniedziałek 17:30-18:30 sala gimnastyczna strój i obuwie sportowe

Szkoła Podstawowa Nr 7
HARMONOGRAM ZAJĘĆ UNIWERSYTETU SENIORALNEGO
OBOWIĄZUJĄCEGO OD 01.10.22 r. – I semestr

NAZWA ZAJĘĆ OZNACZENIE GRUP / POZIOM ZAAWANSOWANIA PROWADZĄCY DZIEŃ TYG. GODZ. MIEJSCE UWAGI
PILATES GR. 1 Katarzyna Królewicz wtorek 13:45-14:30 duża sala gimnastyczna podczas zajęć obowiązuje obuwie sportowe
GR. 2 Katarzyna Królewicz czwartek 08:00-08:45  duża sala gimnastyczna podczas zajęć obowiązuje obuwie sportowe
ZDROWY KRĘGOSŁUP GR. 1 Katarzyna Królewicz czwartek 08:45-09:30 duża sala gimnastyczna podczas zajęć obowiązuje obuwie sportowe
GR. 2 Katarzyna Królewicz piątek 09:40-10:25 duża sala gimnastyczna podczas zajęć obowiązuje obuwie sportowe

NORDIC WALKING
GR. 1 Mariola Kopystiańska czwartek 10:45-12:15 zbiórka przed wejściem do parku na osiedlu Przylesie (strzelnica brama główna) sprzęt do nordic walking we własnym zakresie
GR. 2 Izabella Kałużny-Khoubbazi poniedziałek 09:45-11:15 zbiórka przed wejściem do parku na osiedlu Przylesie. sprzęt do nordic walking we własnym zakresie
GR. 3 Izabella Kałużny-Khoubbazi czwartek 13:00-14:30 zbiórka przed wejściem do parku na osiedlu Przylesie. sprzęt do nordic walking we własnym zakresie
SZACHY GR. 1 Andrzej Taler poniedziałek 17:00-19:15 018 Omówienie wymagań na pierwszych zajęciach
JĘZYK ANGIELSKI GR. 1 (POCZĄTKUJĄCY) Andrzej Taler wtorek 09:40-10:25 materiały dydaktyczne (podręczniki, ćwiczenia) we własnym zakresie
GR. 2 (ZAAWANSOWANI) Andrzej Taler wtorek 10:30-11:15 materiały dydaktyczne (podręczniki, ćwiczenia) we własnym zakresie
JĘZYK NIEMIECKI

GR.1  

POCZĄTKUJĄCY

Mariola Koguciak wtorek 11:35-12:20 018 materiały dydaktyczne (podręczniki, ćwiczenia) we własnym zakresie

GR. 2

ZAAWANSOWANA

Mariola Koguciak wtorek 12:40-13:25 018 materiały dydaktyczne (podręczniki, ćwiczenia) we własnym zakresie
ZAJĘCIA INFORMATYCZNE

GR. 1

POCZĄTKUJĄCA

Mariola Adamczyk czwartek 08:50-09:35 06 materiały dydaktyczne (podręczniki, ćwiczenia) we własnym zakresie

GR. 2

ZAAWANSOWANA

Mariola Adamczyk piątek 08:00-08:45 06 materiały dydaktyczne (podręczniki, ćwiczenia) we własnym zakresie
TANIEC TOWARZYSKI LATINO
(solo i w parach)
GR. 1 Weronika Mierzwa wtorek 18:00-19:30 hol na dole – wejście boczne podczas zajęć obowiązuje obuwie sportowe
GR. 2 Weronika Mierzwa czwartek 18:00-19:30 hol na dole – wejście boczne podczas zajęć obowiązuje obuwie sportowe

Szkoła Podstawowa Nr 8 w Lubinie
HARMONOGRAM ZAJĘĆ UNIWERSYTETU SENIORALNEGO
OBOWIĄZUJĄCEGO OD 01.10.22 r. – I semestr

NAZWA ZAJĘĆ OZNACZENIE GRUP / POZIOM ZAAWANSOWANIA PROWADZĄCY DZIEŃ TYG. GODZ. MIEJSCE UWAGI
ZAJĘCIA KOMPUTEROWE
INF 1 Mariusz Fecko środa 14:30-15:15 211 omówienie wymagań
z prowadzącymi na pierwszych zajęciach
INF 2 Mariusz Fecko środa 15:20-16:05 211
JĘZYK ANGIELSKI PODSTAWOWA Alina Kruczkowska wtorek 16:20-17:05 108
ZAAWANSOWANA Alina Kruczkowska wtorek 15:30-16:15 108
ZAJĘCIA FITNESS GR. 1  Elżbieta Michalak środa 11:45-12:30 012 strój i obuwie sportowe
ZAJĘCIA “ZDROWY KREGOSŁUP” GR. 2  Elżbieta Michalak środa 12:45-13:30   strój i obuwie sportowe

Szkoła Podstawowa Nr 12
HARMONOGRAM ZAJĘĆ UNIWERSYTETU SENIORALNEGO
OBOWIĄZUJĄCEGO OD 01.10.22 r. – I semestr

NAZWA ZAJĘĆ OZNACZENIE GRUP / POZIOM ZAAWANSOWANIA PROWADZĄCY DZIEŃ TYG. GODZ. MIEJSCE UWAGI
ZAJĘCIA TANECZNE
GR. POCZĄTKUJĄCA Jolanta Orzechowska poniedziałek 16:00-17:00 mała sala Wygodny strój, obuwie zmienne
GR. ZAAWANSOWANA Jolanta Orzechowska poniedziałek 17:00-18:00 mała sala Wygodny strój, obuwie zmienne
PARY Jolanta Orzechowska poniedziałek 18:00-19:00 mała sala Wygodny strój, obuwie zmienne
JĘZYK WŁOSKI

GR. POCZĄTKUJĄCA Ida Zagórska środa 16:00-16:45 217 długopis, zeszyt
GR. ŚREDNIOZAAWANSOWANA Ida Zagórska środa 17:00-17:45 217 długopis, zeszyt
GRUPA ZAAWANSOWANA Ida Zagórska środa 18:00-18:45 217  
ZAJĘCIA Z ARTETERAPII, MALARSTWO, MOZAIKA ARYSTYCZNA
MALARSTWO Joanna Kołowska poniedziałek 16:00 – 20:30 111 Odzież ochronna
MALARSTWO Joanna Kołowska wtorek 16:00 – 20:30 111 Odzież ochronna
MOZAIKA Joanna Kołowska czwartek 16:00 – 20:30 111 Odzież ochronna
ARTETERAPIA Joanna Kołowska piątek 16:00 -20:30 111 Odzież ochronna

GIMNASTYKA OGÓLNA
GR. I Barbara Kaźmierczak wtorek 16:00-16:45 mała sala Wygodny strój, obuwie zmienne
GR. II Barbara Kaźmierczak wtorek 16:50-17:35 mała sala Wygodny strój, obuwie zmienne
GR. III Barbara Kaźmierczak środa 16:00-16:45 mała sala Wygodny strój, obuwie zmienne
GR. IV Barbara Kaźmierczak środa 16:50-17:35 mała sala Wygodny strój, obuwie zmienne
GR. V Barbara Kaźmierczak piątek 16:00-16:45 mała sala Wygodny strój, obuwie zmienne
GR. VI Barbara Kaźmierczak piątek 16:50-17:35 mała sala Wygodny strój, obuwie zmienne
NORDIC WALKING
CAŁA GRUPA Marcin Dudziak czwartek 14:30-16:00 plener Wygodny strój, kije

Szkoła Podstawowa Nr 14
HARMONOGRAM ZAJĘĆ UNIWERSYTETU SENIORALNEGO
OBOWIĄZUJĄCEGO OD 01.10.22 r. – I semestr

NAZWA ZAJĘĆ OZNACZENIE GRUP / POZIOM ZAAWANSOWANIA PROWADZĄCY DZIEŃ TYG. GODZ. MIEJSCE UWAGI
ZAJĘCIA KOMPUTEROWE
GR. POCZĄTKUJĄCA 1 Marzena Petryk poniedziałek 14:45-15:30 Sala 124 omówienie na pierwszych zajęciach
GR. ZAAWANSOWANA 2 Marzena Petryk wtorek 14:45-15:30 Sala 124 omówienie na pierwszych zajęciach
TENIS STOŁOWY GR. 1 Jerzy Tadla poniedziałek 16:00-17:30 hol strój i obuwie sportowe
GR. 2 Jerzy Tadla czwartek 16:00-17:30 hol strój i obuwie sportowe
ZAJĘCIA GIMNASTYCZNE “ZDROWY KRĘGOSŁUP”
GR. 1 Agnieszka Grolewska piątek 07:50-08:35 ul. Konopnickiej 5 własna mata lub karimata, strój sportowy
J. HISZPAŃSKI

ŚREDNIOZAAWANSOWANI  Dorota Ferlewicz-Woźniak czwartek 16:00-17:00  7 omówienie na pierwszych zajęciach

Centrum Kultury “MUZA”
HARMONOGRAM ZAJĘĆ UNIWERSYTETU SENIORALNEGO
OBOWIĄZUJĄCEGO OD 01.10.22 r. – I semestr

NAZWA ZAJĘĆ OZNACZENIE GRUP / POZIOM ZAAWANSOWANIA PROWADZĄCY DZIEŃ TYG. GODZ. MIEJSCE UWAGI
TAI-CHI ZAAWANSOWANA Lucyna Stępień poniedziałek 9:00-10:30 119 wygodny strój i obuwie
POCZĄTKUJĄCA Lucyna Stępień poniedziałek 10:30-12:00 119
ZAAWANSOWANA Lucyna Stępień środa 9:00-10:30 119
POCZĄTKUJĄCA Lucyna Stępień środa 10:30-12:00 119
BELLY DANCE GRUPA DLA KAŻDEGO Agnieszka Wójcik – Margiewicz piątek 16:00-16:45 119 wygodny strój
i obuwie
3x LEJDIS:
Bachata, Kizomba, Salsa
GRUPA DLA KAŻDEGO Agnieszka Wójcik – Margiewicz piątek 15:00-15:45 119
ZUMBA GOLD

GR.1 (DLA KAŻDEGO) Agnieszka Wójcik – Margiewicz wtorek 10:00-10:45 119
GR. 2 (DLA KAŻDEGO) Agnieszka Wójcik – Margiewicz środa 12:00-12:45 119
ZAJĘCIA BALETOWE & PILATES

GR.1 (DLA KAŻDEGO) Agnieszka Wójcik – Margiewicz wtorek 11:00-11:45 119
GR. 2 (DLA KAŻDEGO) Agnieszka Wójcik – Margiewicz środa 13:00-13:45 119
FLAMENCO GRUPA DLA KAŻDEGO Agnieszka Wójcik – Margiewicz poniedziałek 16:00-16:45 119

KRĘGIELNIA i BILARD

KRĘGIELNIA: środa, czwartek (13:00 – 14:00),

BILARD: środa, czwartek (13:00 – 14:00).


BASEN
HARMONOGRAM ZAJĘĆ UNIWERSYTETU SENIORALNEGO
OBOWIĄZUJĄCEGO OD 01.10.22 r. – I semestr

BASEN CENTRUM 7

RODZAJ ZAJĘĆ DZIEŃ GODZINA UWAGI
BASEN + SAUNA piątek 15:20-16:05  
BASEN + SAUNA sobota 9:00-9:45  
BASEN + SAUNA sobota 10:00-10:45  
BASEN + SAUNA niedziela 10:00-10:45  
GIMNASTYKA W WODZIE poniedziałek 15:30-16:15 PROWADZĄCY: Elżbieta Knull
GIMNASTYKA W WODZIE wtorek 15:30-16:15

 

PROWADZĄCY: Ewa Kułakowska

 

GIMNASTYKA W WODZIE czwartek 15:30-16:15
GIMNASTYKA W WODZIE czwartek 16:15-17:00

BASEN USTRONIE7

RODZAJ ZAJĘĆ DZIEŃ GODZINA UWAGI
BASEN + SAUNA czwartek 14:15-15:00  
BASEN + SAUNA piątek 14:15-15:00  
BASEN + SAUNA sobota 9:00-9:45  
BASEN + SAUNA sobota 10:00-10:45  
BASEN + SAUNA niedziela 10:00-10:45  

*Plany zajęć, ze względu na organizację pracy szkół, mogą ulegać zmianie.